Новини

01 Липень 12:07
Семінар – навчання із завідуючими державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках
Семінар – навчання із завідуючими державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках

У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області відбувся семінар-навчання для завідуючих державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках області та спеціалістів Сумської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, працівників лабораторій які здійснюють ВСЕ та контроль на ринках Сумської області на тему: «Нові підходи пов'язані зі змінами у харчовому законодавстві та законодавстві про здійснення державного контролю».

Під час заходу були розглянуті наступні теми: у чому полягає специфіка вхідного контролю при надходженні м'яса та м'ясних продуктів, у чому полягає вхідний контроль при надходженні для реалізації на ринок риби та рибних продуктів, повноваження завідуючих лабораторій у зв'язку з набранням чинності Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин», на що необхідно звертати увагу при проведенні ветеринарно-санітарного огляду овочів та фруктів та ін.

Наприкінці семінар-навчання проведено оцінку знань.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.