Новини

31 Жовтня 11:41
СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ НАССР
СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ НАССР

Спеціалістами Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було проведено семінар-навчання щодо впровадження системи НАССР на потужностях з незначним ступенем ризику (магазини, кіоски, прилавки, бари, кафетерії, заклади роздрібної торгівлі і таке інше). На заході були присутні спеціалісти Конотопської міської ради та оператори ринку харчових продуктів.

Також підприємців міста ознайомлено з вимогами Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», дотримання санітарного законодавства. Акцентовано увагу на основних принципах та вимогах здійснення державного контролю, відповідальності за порушення законодавства про харчові продукти.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.