Новини

28 Січень 15:10
СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З ОПЕРАТОРАМИ РИНКУ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ
СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З ОПЕРАТОРАМИ РИНКУ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

24 січня 2019 року при Тростянецькій районній державній адміністрації, спеціалістами Тростянецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, за участю першого заступника голови Тростянецької районної Державної адміністрації, було проведено семінар-навчання з операторами ринку харчових продуктів району. У заході взяли участь представники закладів громадського харчування, підприємств виробників харчових продуктів та закладів роздрібної торгівлі.

На семінар-навчанні були висвітлені основні вимоги Законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Під час виступу начальник Тростянецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Сергій Шаповал наголосив про необхідність впровадження системи НАССР операторами ринку харчових продуктів та про їх відповідальність за порушення вимог харчового законодавства.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.