Новини

28 Січень 15:10
СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З ОПЕРАТОРАМИ РИНКУ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ
СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З ОПЕРАТОРАМИ РИНКУ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

24 січня 2019 року при Тростянецькій районній державній адміністрації, спеціалістами Тростянецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, за участю першого заступника голови Тростянецької районної Державної адміністрації, було проведено семінар-навчання з операторами ринку харчових продуктів району. У заході взяли участь представники закладів громадського харчування, підприємств виробників харчових продуктів та закладів роздрібної торгівлі.

На семінар-навчанні були висвітлені основні вимоги Законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Під час виступу начальник Тростянецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Сергій Шаповал наголосив про необхідність впровадження системи НАССР операторами ринку харчових продуктів та про їх відповідальність за порушення вимог харчового законодавства.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу