Новини

23 Січень 16:39
Семінар-навчання з освітянами
Семінар-навчання з освітянами

Спеціалістами Білопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 18 січня 2019 року проведено семінар-навчання з керівниками та особами, відповідальними за харчування, у загальноосвітніх та дитячих навчальних закладах, комунальних установах що знаходяться на території  Білопільського району. Захід проведено у приміщенні відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації. Під час навчання були висвітлені питання щодо забезпечення харчування та санітарного регламенту в освітніх закладах у відповідності до вимог законодавства, присутнім надані відповідні роз’яснення.

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ознайомили учасників семінару з результатами лабораторних досліджень при проведенні санітарно-епідеміологічного нагляду у дошкільних на навчальних закладах району.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.