Новини

01 Серпень 10:29
СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З ПИТАННЯ ВПРОВАДЖЕННЯ СИСЕМИ НАССР
СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З ПИТАННЯ ВПРОВАДЖЕННЯ СИСЕМИ НАССР

Спеціалісти Тростянецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області 30.07.2019 прийняли участь у семінар-навчанні щодо впровадження системи безпечності харчових продуктів у закладах освіти (НАССР). На нараду також були запрошені освітяни, представники органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання, які займаються виробництвом та переробкою харчових продуктів Тростянецького, Краснопільського та Сумського районів. Даний захід проводили представники ДП «Сумистандартметрологія».

Під час семінару обговорили вимоги діючого законодавства стосовно розроблення та впровадження постійно діючих процедур основаних на принципах системи НАССР, які є обов’язковими для виконання операторами потужностей та займаються виробництвом і переробкою харчових продуктів, закладів громадського харчування. Ознайомили присутніх з кроками впровадження системи, програми передумов та планом НАССР та запропонували надання всім бажаючим інформаційної та консультативної допомоги в розробці та впровадженні постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР.

Іншим не менш важливим питанням був розгляд статей Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів від 22.07.2014. Увагу присутніх закцентували на статтю 20 п.2/2 у якій зазначено, що оператори ринку зобов’язані розробляти, вводити в дію та застосовувати постійно діючі процедури, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (системи НАССР), а також забезпечувати належну підготовку з питань застосування постійно діючих процедур, що базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точка, осіб, які є відповідальними за ці процедури, під час виробництва та обігу харчових продуктів.

За підсумками семінару учасники отримали вичерпну інформацію на всі поставлені запитання та взяли її до уваги та виконання.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.