Новини

27 Червень 14:53
Семінар-навчання з представниками структурних підрозділів – уповноваженими особами боєнь та м'ясопереробних підприємств
Семінар-навчання з представниками структурних підрозділів – уповноваженими особами боєнь та м'ясопереробних підприємств

У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області відбувся семінар-навчання для державних інспекторів та уповноважених осіб, які здійснюють контроль на бійнях та м’ясопереробних підприємствах на тему: «Зміни в Українському законодавстві щодо проведення державного контролю (нагляду) в т.ч. і на підприємствах експортерах та особливості лабораторного контролю».

Під час заходу були розглянуті наступні теми: загальні підходи до здійснення заходів державного нагляду та контролю, вимоги українського законодавства щодо експорту харчової продукції, вимоги КНР щодо виробництва м'яса та м'ясопродуктів, вимоги стосовно простежуваності, вилучення, відкликання та ін.

Навчання пройшло у вигляді жвавих обговорень нагальних проблем. Присутніми було задано ряд питань, на які вони отримали вичерпні відповіді, наприкінці навчання проведено оцінку знань.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.