Новини

27 Листопад 09:21
Семінар пасічників та свято меду в м. Шостка
Семінар пасічників та свято меду в м. Шостка

23 листопада за ініціативи громадської організації «Спілка бджолярів Шосткинщини» та спеціалістів Шосткинського міськрайонного управління проведено одноденний семінар з пасічниками Шосткинського району, який організовано в рамках проведення районного святкування «Михайлівський ярмарок».

Під час заходу обговорили парадокси пасічних технологій, підвищення рентабельності пасіки за рахунок збільшення асортименту виробів з меду (медові вина, квас, брусковий та стільниковий мед), напрямки розвитку бджільництва в Україні, умови експорту меду, виготовлення вощини та інвентарю, який застосовується у бджільництві.

Проведений семінар надав можливість пасічникам поспілкуватися з професійними пасічниками, які мають великий власний практичний та теоретичний досвід. Семінар пройшов в теплій, дружній атмосфері.

24 листопада на головній площі міста Шостка проведено перший Михайлівський ярмарок (свято меду) на якому були представлені різні сорти меду – гречаний, акацієвий, квітковий, липовий, соняшниковий, а також інші продукти – перга, прополіс, вощина, медові напої та друковані видання з пасічної тематики.

Дуже приємно, що одну із давніх традиційних справ українського народу ми ще не забули, популярність бджільництва росте. А на подібних ярмарках є чому повчитись. Досвідчені пасічники передають естафету молодим.

На ярмарку-продажу проведена розважальна програма за участі кращих колективів міста та району.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.