Новини

11 Лютий 17:37
Семінар щодо оформлення відбору зразків сировини та готової продукції
Семінар щодо оформлення відбору зразків сировини та готової продукції

У актовому залі Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 08.02.2019 року управлінням безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини було проведено семінар з державними інспекторами – державними ветеринарними інспекторами з наступних тем: «Зміни в нормативних документах щодо відбору зразків сировини та продукції рослинного і тваринного походження під час проведення всіх видів заходів державного нагляду (контролю)», «Документальне оформлення та звітність при відборі зразків в ході виконання Плану державного моніторингу кормів, Плану державного моніторингу залишкових кількостей ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах і необроблених харчових продуктах тваринного походження, Плану державного моніторингу харчових продуктів рослинного походження при внутрішньодержавному обігу», «Просте дослідження як один із заходів державного нагляду (контролю)».

Також було розглянуто питання щодо вдосконалення оформлення протоколів в частині детального опису порушень.

Семінар пройшов у вигляді жвавих обговорень нагальних проблем. Присутніми було задано ряд питань, на які вони отримали вичерпні відповіді.

Наприкінці семінару було проведено перевірку знань учасників семінару.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.