Новини

07 Листопад 11:25
Семінар з операторами ринку з наступних тем: «Огляд принципів НАССР в секторі аквакультури та перші кроки при впровадженні системи НАССР», «Безпека продуктів харчування та державний контроль при виробництві та реалізації рибопродукції»
Семінар з операторами ринку з наступних тем: «Огляд принципів НАССР в секторі аквакультури та перші кроки при впровадженні системи НАССР», «Безпека продуктів харчування та державний контроль при виробництві та реалізації рибопродукції»

У актовому залі Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 05 листопада 2018 року з метою інформування операторів ринку харчових продуктів з питань забезпечення безпечності та якості рибопродукції, впровадження принципів НАССР та здійснення контролю в секторі аквакультури, рибальства та рибопереробки, управлінням безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини було проведено семінар на теми: «Огляд принципів НАССР в секторі аквакультури та перші кроки при впровадженні системи НАССР», «Безпека продуктів харчування та державний контроль при виробництві та реалізації рибопродукції».

На даному семінарі були присутні оператори ринку, які здійснюють свою діяльність в секторі аквакультури та фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Присутні були ознайомлені з питаннями безпеки продуктів харчування та державного контролю при виробництві та реалізації рибопродукції, умовами безпеки харчових продуктів у вилові і обробці, системи простежуваності походження продуктів рибного промислу та аквакультури та ін. Обговорені питання НАССР в секторі аквакультури та перші кроки при впровадженні системи НАССР. Присутнім було продемонстровано фільм про проведення контролю в закладі торгівлі, а також надані роз’яснення по ньому.

Семінар пройшов у формі діалогу та жвавої дискусії.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.