Новини

22 Квітень 15:45
СЕМІНАР З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ОЗДОРОВЧО-ВІДПОЧИНКОВОЇ КАМПАНІЇ
СЕМІНАР З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ОЗДОРОВЧО-ВІДПОЧИНКОВОЇ КАМПАНІЇ

У приміщенні Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відбувся семінар з питань організації та проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії для працівників місцевих органів управління освітою.

На даному семінарі були присутні представники структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, управлінь безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Метою обговорення вищезазначеного семінару стало питання щодо державних санітарних правил розміщення, улаштування, експлуатації оздоровчих закладів та організації режиму діяльності, зокрема, організації харчування дітей у дитячих оздоровчих закладах.

Даний семінар пройшов у вигляді жвавих обговорень нагальних проблем. Присутніми було задано ряд питань, на які вони отримали вичерпні відповіді.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.