Новини

29 Листопад 14:04
СЕМІНАР З ПРЕДСТАВНИКАМИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ТА ОПЕРАТОРАМИ РИНКУ ЩОДО ЕКСПОРТУ МОЛОКА ТА МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ
СЕМІНАР З ПРЕДСТАВНИКАМИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ТА ОПЕРАТОРАМИ РИНКУ ЩОДО ЕКСПОРТУ МОЛОКА ТА МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ

З метою інформування операторів ринку харчових продуктів та надання роз’яснень деяких норм харчового законодавства, щодо експорту продукції, зокрема Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» №771/97-ВР, Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» №2042 – VIII, Директив 2002/99/ЄС, Регламентів (ЄС), №178/2002, 852/2004, №853/2004, №854/2004, №605/2010, ІSO 17604 та ін. у актовому залі Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 10.12.2018 року відбудеться семінар у форматі круглого столу з операторами ринку, державними інспекторами та уповноваженими особами в два етапи з наступних тем: «Зміни в Українському законодавстві щодо проведення державного контролю (нагляду) за підприємствами експортерами та особливості лабораторного контролю», «Особливості при експорті молокопродуктів до країн ЄС – первинне виробництво, виробництво, обіг та експорт».

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.