Новини

22 Лютий 15:36
Семінар з суб’єктами господарювання, які здійснюють господарську діяльність із зберігання та обігу харчових продуктів.
Семінар з суб’єктами господарювання, які здійснюють господарську діяльність із зберігання та обігу харчових продуктів.

21.02.2019 року у приміщенні Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проведений семінар з суб’єктами господарювання, які здійснюють господарську діяльність із зберігання та обігу харчових продуктів. Спеціалістами управління доведено до операторів ринку вимоги харчового законодавства, зокрема Законів України « Про основні принципи та вимоги до безпечності харчових продуктів», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», « Про інформацію споживачів щодо харчових продуктів».

На заході з особливою увагою розглядались питання щодо написання ТТН при переміщенні харчових продуктів, дотримання гігієнічних вимог до потужностей, калібруванні вимірювальних приладів та інше.

Також у ході семінару відбулась жвава дискусія з операторами ринку щодо внесення змін до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності харчових продуктів», що стосується заборони обігу харчових продуктів, вироблених на потужностях, які не пройшли державну реєстрацію або відсутній експлуатаційний дозвіл.

Присутні отримали вичерпні відповіді на актуальні питання.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.