Новини

30 Листопад 21:36
СЕМІНАР З ВІДБОРУ ЗРАЗКІВ ПРОДУКЦІЇ В ХОДІ ЗДІЙСНЕННЯ ВСІХ ЗАХОДІВ НАГЛЯДУ (КОНТРОЛЮ)
СЕМІНАР З ВІДБОРУ ЗРАЗКІВ ПРОДУКЦІЇ В ХОДІ ЗДІЙСНЕННЯ ВСІХ ЗАХОДІВ НАГЛЯДУ (КОНТРОЛЮ)

У актовому залі Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 28.11.2018 року з метою забезпечення вимог Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» було проведено семінар на тему: «Відбір зразків сировини та продукції рослинного і тваринного походження під час проведення всіх видів заходів державного контролю, маркування, опломбування та поводження з ними», «Методики відбору зразків в ході виконання Плану державного моніторингу харчових продуктів, Плану державного моніторингу залишкових кількостей ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах і необроблених харчових продуктах тваринного походження, Плану державного моніторингу харчових продуктів рослинного походження при внутрішньодержавному обігу, їх документальний супровід та звітність».

На даному семінарі були присутні державні ветеринарні інспектори та уповноважені особи, які згідно посадових інструкцій мають право здійснювати відбір зразків харчових продуктів та сировини в ході здійснення державного контролю (нагляду), начальники державних лікарень ветеринарної медицини в підпорядкуванні яких знаходяться вищезазначені державні ветеринарні інспектори та уповноважені особи.

Присутні були ознайомленні з вимогами Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми побічні продукти тваринного походження здоров’я та благополуччя тварин», вимогами законодавства до води питної, яка використовується на підприємствах харчової промисловості та правилами відбору зразків, а також було розглянуто документальне оформлення супровідних документів при відборі зразків та процедуру при позаплановому відборі, якщо під час здійснення державного контролю виникла обґрунтована підозра щодо невідповідності або існують інші підстави для відбору зразків, періодичність планового відбору зразків та лабораторних досліджень на потужностях з виробництва та обігу харчових продуктів та багато інших тем.

Присутнім було продемонстровано навчальний відеофільм «Відбір зразків для мікробіологічного дослідження органами нагляду Лондона».

Наприкінці семінару було проведено перевірку знань учасників семінару. Спеціалісти, які пройшли навчання та успішно здали тестування отримали сертифікати.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.