Новини

12 Липень 13:48
Що необхідно знати споживачам готельних послуг для захисту своїх прав? Розповідає Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області
Що необхідно знати споживачам готельних послуг для захисту своїх прав? Розповідає Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області

Сезон відпусток у самому розпалі, а отже, майже кожен стикається з готельними послугами. Тому ми вирішили дізнатися у фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області як має виглядати готельний номер за усіма нормами і правилами.

«Порядок надання послуг з тимчасового розміщення  в готелях, пансіонатах, санаторіях, будинках відпочинку, туристичних базах, будинках реабілітації, хостелах регламентується Правилами користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг», – прокоментував начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області  Віталій Моісеєнко.

Детальніше читайте за посиланням.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.