Новини

19 Червень 15:06
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРИ ВВЕЗЕННІ ДО ЄС СОБАК І КОТІВ
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРИ ВВЕЗЕННІ ДО ЄС СОБАК І КОТІВ

Ветеринарні спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби 18.06.2018 відвідали семінар, організований Європейською комісією за участю доктора Флоранс Кліке та Елен Кляйн щодо законодавчих заходів контролю під час перевезення котів та собак. Зокрема піднімались питання виконання Україною вимог до вакцинації від сказу домашніх м'ясоїдних при їх транскордонному переміщенні.

Ключові пункти, які слід запамятати при ввезенні  до ЄС собак і котів

  • Увезення цуценят або кошенят без вакцинації проти сказу заборонено;
  • Мінімальний вік тварин для ввезення до ЄС становить 7 місяців;
  • вакцинація у віці 12 тижнів уповноваженим ветеринаром;
  • забір крові уповноваженим ветеринаром через 30 днів після вакцинації;
  • обробка в акредитованій лабораторії (дослідження – титр антитіл до вірусу сказу;
  • тримісячний період очікування після вибірки крові.

 

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.