Новини

12 Травень 12:58
Щодо діяльності в умовах послаблення карантинних обмежень
Щодо діяльності в умовах послаблення карантинних обмежень

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 343 від 4 травня 2020 року щодо переходу з 11 травня 2020 року до періоду адаптивного карантину шляхом послаблення обмежень щодо окремих видів діяльності закладів малого та середнього бізнесу, функціонування яких до цього часу було повністю або частково призупинене, 08 травня 2020 року відбулося засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

Зокрема відновлюється відвідування парків, скверів та зон відпочинку, робота перукарень, салонів краси, закладів побутового обслуговування, громадського харчування (на виніс та на літніх майданчиках просто неба), магазинів непродовольчої торгівлі, музеїв, а також надання стоматологічної допомоги.

Послаблення карантинних обмежень – це надзвичайно велика відповідальність для всіх, в першу чергу для суб’єктів господарської діяльності, які повинні забезпечувати внутрішній адміністративний контроль дотримання протиепідемічних вимог у своїх закладах.

На підставі статті 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» на територіях, де встановлено карантин, місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування надається право запроваджувати більш жорсткі, ніж встановлені нормативно-правовими актами, вимоги щодо якості, умов виробництва, виготовлення та реалізації продуктів харчування, а також установлювати особливий порядок проведення профілактичних і протиепідемічних, у тому числі дезінфекційних, та інших заходів.

Враховуючи цю норму Закону, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області розроблені на основі оприлюднених на сайті МОЗ проектів протиепідемічних вимог та з урахуванням місцевих особливостей діяльності закладів, тимчасові рекомендації для перукарень і салонів краси, підприємств побутового обслуговування і торгівлі непродовольчими товарами, закладів громадського харчування та малих архітектурних форм, що реалізують харчові продукти, а також для зон відпочинку населення.

Зазначені рекомендації затверджені Рішенням обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 08.05.2020 (протокол № 10).

ТИМЧАСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо протиепідемічних вимог при здійсненні торгівлі непродовольчими товарам в магазинах, в т. ч. розміщених у торгівельно-розважальних центрах.

ТИМЧАСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо дотримання протиепідемічних вимог під час надання послуг нотаріусами, адвокатами та аудиторами, які спрямовані на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби.

ТИМЧАСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо протиепідемічних заходів з протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 під час надання послуг швидкого харчування, приготування та продажу чайних, кавових напоїв у МАФах.

ТИМЧАСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо організації протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування «на виніс» та /або на літніх майданчиках.

ТИМЧАСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо протиепідемічних вимог в деяких зонах відпочинку , які спрямовані на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок, поширення коронавірусної хвороби.

ТИМЧАСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо профілактичних заходів з протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 під час надання послуг перукарнями та салонами краси.

ТИМЧАСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо організації протиепідемічних заходів при роботі закладів для індивідуального побутового обслуговування населення.

 
Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.