Новини

19 Червень 15:22
ЩОДО ЕПІЗООТИЧНОЇ СИТУАЦІЇ В ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ
ЩОДО ЕПІЗООТИЧНОЇ СИТУАЦІЇ В ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ

18 червня 2019 року під час апаратної наради при Шосткинській районній державній адміністрації в. о. начальника Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області доповів про епізоотичну ситуацію в Шосткинському районі.

У своєму виступі він зазначив, що план протиепізоотичних заходів за І півріччя 2019 року в цілому буде виконано. Необхідними біопрепаратами та ветеринарними засобами Шосткинська районна державна лікарня ветеринарної медицини забезпечена. Більш детальніше доповідач зупинився на проблемах боротьби зі сказом, АЧС, лейкозу, нодулярному дерматиту та інших хворобах.

Незважаючи на складну епізоотичну ситуацію в області, державі та світі, існує постійний ризик занесення на територію Шосткинського району зазначених хвороб – на сьогоднішній день в районі підтримується стабільна, благополучна епізоотична ситуація. Служба державної ветеринарної медицини району забезпечує охорону території Шосткинського району від занесення з території інших регіонів збудників заразних хвороб. Забезпечення епізоотичного благополуччя здійснюється шляхом проведення комплексу заходів щодо профілактики, локалізації, за необхідності – ліквідації хвороб тварин. Це дозволяє динамічно розвиватися тваринницькій галузі району, забезпечувати стале виробництво тваринницької продукції, зокрема молока, м’яса та іншої продукції.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.