Новини

10 Жовтня 15:10
Щодо фальсифікації рибних консервів
Щодо фальсифікації рибних консервів

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує про факт наявності на ринку України підробленої продукції (рибні консерви торгової марки “Аквамарин” ТОВ “Інтерфлот”, виробництва ТОВ “Альфа — Етекс”, а саме: сайра тихоокеанська натуральна, 230 гр (з ключем) дата виробництва 18.01.2019, 18.02.2019, «Товстолобик обсмажений в томатному соусі», 230 гр. дата виробництва 11.03.2019 року з кодом виробника В05. Ставим до відома, що ТОВ “Альфа-Етекс” 31.12.2018 припинив договорні відносини з ТОВ “Інтерфлот” щодо виробництва продукції з їх сировини та матеріалів, рибні консерви наявні на ринку харчових продуктів ТМ “Аквамарин” з датами виробництва пізніше 31.12.2018, зокрема, але не обмежуючись: 18.01.2019, 18.02.2019 та 11.03.2019, де зазначений код виробника В05, ТОВ “Альфа-Етекс” не вироблялись.

Шановні споживачі, у разі виявлення у закладах торгівлі такого продукту просимо Вас інформувати Держпродспоживслужбу за телефоном (0542)77-90-43 для вжиття невідкладних заходів по недопущенню до реалізації.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.