Новини

24 Липень 20:01
Щодо невідповідності масла вершкового встановленим вимогам
Щодо невідповідності масла вершкового встановленим вимогам

Держпродспоживслужба перевірила факти щодо функціонування на Прикарпатті та Полтавщині несанкціонованих молокопереробних підприємств та використання у виробництві даними підприємствами жирів рослинного походження.

Відповідне доручення отримали головні управління Держпродспоживслужби після виходу в ефір сюжету на телеканалі «1+1», у якому ЗМІ заявляє про підозру щодо невідповідності масла вершкового встановленим вимогам.

Були проведені перевірки та згідно з результатами було підтверджено, що на даний час потужності ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозинський молочний завод», ТОВ «Полтавамолпрод», яке знаходиться у селі Шишаки Полтавської області, а також ПВП «Молокозавод-Карпати» за адресою Рожнятів Івано-Франківська область не здійснюють виробничої діяльності.

Крім того, виробник нібито білоруського масла, маркування якого зазначає адресу смт.Житянка Івано-Франківської області, взагалі відсутній в реєстрі операторів ринку.

Відповідно, масло солодковершкове, яке реалізовується зараз в торгових мережах на території України під маркою зазначених підприємств, фальсифіковане і відповідно до Закону «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» є небезпечним харчовим продуктом, який може мати шкідливий вплив на здоров’я людини та є непридатним для споживання.

Робота в даному напрямку триває.

Закликаємо споживачів, власників та працівників закладів торгівлі у разі виявлення вказаної продукції в торгових мережах інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області або територіальні органи Держпродспоживслужби за адресами вказаними за посиланням http://www.dpss-sumy.gov.ua/telephone, або скориставшись послугою «Написати листа» за посиланням http://www.dpss-sumy.gov.ua/webform/napisati-lista.

Джерело: http://www.consumer.gov.ua/News/4349/Perevirka_..._masla.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу