Новини

24 Липень 13:25
Щодо погодженої форми ветеринарного сертифіката
Щодо погодженої форми ветеринарного сертифіката

Згідно листа Держпродспоживслужби України № 22.1-3/1/4227 від 22.07.2020 року між Держпродспоживслужбою та Канадським агентством з інспектування харчових продуктів CFIA погоджено форму ветеринарного сертифіката для експорту з України до Канади бджолиних маток.

Зазначену форму міжнародного сертифіката опубліковано на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби (https://dpss.gov.ua/). Водночас на вебпорталі Держпродспоживслужби опубліковано методичні рекомендації щодо проведення досліджень та умов транспортування відповідно до вимог Компетентного Органу Канади у розділі «Вимоги країн світу» – «Канада».

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.