Новини

06 Червень 12:49
Щодо реалізації харчових продуктів на агропродовольчому ринку
Щодо реалізації харчових продуктів на агропродовольчому ринку

На апаратній нараді при голові Білопільської районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів, установ та організацій Білопільського району, розглянуто питання забезпечення контролю за продукцією, що реалізується на ринках Білопільського району.

Начальник Білопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області доповів про особливості роботи лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку щодо проведення досліджень продукції тваринного та рослинного походження у 2018 та за поточний період 2019 року. Звернув увагу дирекції СТ «Вир» що відповідальність за реалізацію продукції без проведення ветеринарно-санітарної експертизи несе адміністрація ринку. Також наголошено на забезпеченні температурного режиму під час реалізації відповідно до маркування та особливостей реалізації окремих видів продуктів харчування.

На отримані питанні були надані вичерпні відповіді.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.