Новини

17 Жовтня 09:09
ЩОДО СИТУАЦІЇ ПО СКАЗУ ТВАРИН
ЩОДО СИТУАЦІЇ ПО СКАЗУ ТВАРИН

У жовтні сказ  виявлено у 3-х тварин: кішки, яка належала жителю м. Лебедин; вівці, яка належала жителю с. Іскрисківщина Білопільського району та собаки, який належав жителю с. Кашпури, Роменського району.

З початку року на території області виявлено 61 неблагополучний пункт по сказу в 16 районах області. Захворювання виявлено у 20 лисиць, 21 котів, 17 собак, 2 ВРХ, 3 ДРХ, коня та 2 єнотів. В минулому році за аналогічний період було підтверджено 36 випадків сказу.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.