Новини

15 Березень 15:39
ЩОДО СКАЗУ ТВАРИН В ОБЛАСТІ
ЩОДО СКАЗУ ТВАРИН В ОБЛАСТІ

         З початку року на території області підтверджено сказ у 18 тварин, з них у: 7 лисиць, 7 котів та 4 собак. У минулому році за цей період було виявлено лише 3 випадки сказу.

         Останні випадки захворювання виявлені в: с. Бочечки, Конотопського району, сказ підтверджено у лисиці згідно зі звітом  про результати дослідження Сумського філіалу ДНДЛДВСЕ від 25.02.2018;

  • м. Буринь (вул. 2-а Молодіжна) - сказ підтверджено у кота звітом Сумського філіалу ДНДЛДВСЕ теж від 25.02.2018;
  • с. Линово, Путивльського району - сказ підтверджено у кота звітом Сумського філіалу ДНДЛДВСЕ від 02.03.2018;
  • с. Ображіївка, Шосткинського району - сказ підтверджено у кота звітом Сумського філіалу ДНДЛДВСЕ від 03.03.2018.
  • мисливські угіддя біля с. Линово, Путивльського району - сказ підтверджено у лисиці звітом Сумського філіалу ДНДЛДВСЕ від 14.03.2018;

         Проводяться заходи згідно затверджених на засіданнях Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при райдержадміністраціях планів з ліквідації спалахів захворювання. Громадяни, які мали контакт із хворими тваринами проходять курс антирабічного лікування.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.