Новини

22 Лютий 17:51
ЩОДО УЧАСТІ У БАГАТОНАЦІОНАЛЬНОМУ СЕМІНАРІ
ЩОДО УЧАСТІ У БАГАТОНАЦІОНАЛЬНОМУ СЕМІНАРІ

У місті Київ 12-14 лютого 2018 року відбувся багатонаціональний семінар щодо африканської чуми  свиней, який проведений з метою обміну досвідом в галузі попередження та ліквідації АЧС. Представники країн-членів ЄС (Латвії, Литви, ФРН, Іспанії), України, Молдови та Білорусі у своїх доповідях обговорювали різні аспекти АЧС: епідеміологія, нагляд, запобіжні заходи, діагностичні і епізоотичні дослідження, комунікація та кооперація із зацікавленими сторонами.

Експерти з ЄС: Маріус Масіуліс, Державна ветеринарна та продовольча служба Литви; Едвінс Олєвскіс, Державна ветеринарна та продовольча служба Латвії; Сандра Блом, Федеральний дослідний інститут здоров'я тварин ФРН повідомили про заходи щодо профілактики та боротьби з АЧС.

З презентаціями доповідачів семінару можна ознайомитися на сайті: www.asf.vet.ua в закладці «ресурси проекту» та обрати «презентації».

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.