Новини

23 Травень 17:24
Щодо участі у Всеукраїнському семінарі
Щодо участі у Всеукраїнському семінарі

З 13 по 15 травня 2019 року в с. Поляна, Свалявського району, Закарпатської області відбувся всеукраїнський семінар на тему «Актуальні питання діагностики, боротьби та профілактики захворювань та отруєнь бджіл». В ході семінару в доповідях Гриньова С.О., Фотіної Т.І. Сенчук Н.Д. Литвиненка О.П., Жемердєя О.В., Кочубея В.М., Мірошніченка О.І. Хоми Ю.Ю., Березовсбкого А.В. та інших озвучувалися: проблемні питання у бджільництві України, правові аспекти щодо попередження та фіксація отруєнь бджіл; заходи при отруєнні бджіл; обстеження пасік, порядок реєстрації пасік; порівняльна характеристика та особливості застосування сучасних засобів профілактики хвороб бджіл; паразитарні хвороби бджіл та їх діагностика; аспекти отримання якісного і безпечного меду; аналіз отруєння бджіл пестицидами у 2018 році; навчання студентів пасічної справи та ін.

Представниками виробників ветеринарних препаратів було продемонстровано продукцію для бджолярів та обговорено особливості застосування засобів для бджіл.

Також частиною семінару був виїзд до племінного господарства МПП «Бджілка», де учасники могли ознайомитися з особливостями розведення карпатських бджіл, які є дуже спокійними, про що можна пересвідчитись на фото.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.