Новини

13 Лютий 10:06
Щодо участі в семінарі-нараді
Щодо участі в семінарі-нараді

Керівництво та спеціалісти Головного управління Держпродслужби в Сумській області 12.02.2018 прийняли участь у навчальній семінар - нараді щодо особливостей проведення інспекційної місії інспекторами Генерального Директорату Європейської Комісії з питань охорони здоров’я та безпечності харчових продуктів та вимог, що висуваються до операторів потужностей – експортерів м’яса птиці та продукції з нього до Європейського Союзу.

         На семінар-нараду також були запрошені представники операторів відповідних потужностей (заступник директора, що відповідає за напрямок безпечності харчових продуктів та керівник групи HACCP).

У ході семінару розглядалися питання за такими тематиками:

- завдання та їх реалізація на рівні підготовки та проведення місії ЄС щодо підтвердження дієвості національної системи державного контролю за безпечністю харчових продуктів;

- перелік законодавства ЄС, основні положення та вимоги гігієни, простежуваності. Окремі аспекти, на які необхідно звернути увагу при проведенні підготовки та місії;

- вимоги законодавства ЄС щодо благополуччя птиці, національні та європейські вимоги щодо реалізації завдань національної програми боротьби із сальмонельозом;

- правила заповнення міжнародних ветеринарних сертифікатів. Основи сертифікації.

  Очільник служби наголосив про важливість цієї місії, яка дасть змогу       гідно представляти нашу державу на зовнішньому ринку продуктів харчування.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.