Новини

25 Січень 13:48
Щодо відстрілу лисиці червоної, обліку чисельності мисливських тварин та проведення депопуляції поголів’я дикого кабана
Щодо відстрілу лисиці червоної, обліку чисельності мисливських тварин та проведення депопуляції поголів’я дикого кабана

У приміщенні Путивльського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 23.01.2019 р. відбулася нарада за участю начальника Путивльського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, в. о. начальника Путивльської районної Державної лікарні ветеринарної медицини, директора Путивльської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби та голови Путивльської районної ради УТМР.

В ході заходу голова Путивльської районної ради УТМР доповів про організацію заходів для добування протягом 2019 року лисиць в обсягах, передбачених Методичними рекомендаціями по плануванню, організації та проведенню пероральної імунізації диких м’ясоїдних проти сказу, кількість поголів’я та хід відстрілу лисиці червоної на території району.

Під час наради обговорені питання щодо забезпечення проведення обліку чисельності тварин у мисливських угіддях, з обов’язковим залученням спеціалістів Дежпродспоживслужби району та продовження проведення депопуляції дикого кабана на території району у 2019році.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.