Новини

25 Січень 13:48
Щодо відстрілу лисиці червоної, обліку чисельності мисливських тварин та проведення депопуляції поголів’я дикого кабана
Щодо відстрілу лисиці червоної, обліку чисельності мисливських тварин та проведення депопуляції поголів’я дикого кабана

У приміщенні Путивльського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 23.01.2019 р. відбулася нарада за участю начальника Путивльського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, в. о. начальника Путивльської районної Державної лікарні ветеринарної медицини, директора Путивльської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби та голови Путивльської районної ради УТМР.

В ході заходу голова Путивльської районної ради УТМР доповів про організацію заходів для добування протягом 2019 року лисиць в обсягах, передбачених Методичними рекомендаціями по плануванню, організації та проведенню пероральної імунізації диких м’ясоїдних проти сказу, кількість поголів’я та хід відстрілу лисиці червоної на території району.

Під час наради обговорені питання щодо забезпечення проведення обліку чисельності тварин у мисливських угіддях, з обов’язковим залученням спеціалістів Дежпродспоживслужби району та продовження проведення депопуляції дикого кабана на території району у 2019році.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу