Новини

29 Січень 09:06
ЩОДО ВИПАДКІВ СКАЗУ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
ЩОДО ВИПАДКІВ СКАЗУ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

З початку року в області виявлено 6 випадків сказу тварин, з них: у 3 лисиць, 2 котів та собаки. Захворювання тварин зареєстровано в Глухівському, Конотопському, Краснопільському, Кролевецькому, Л.Долинському, Роменському районах. 

Останні випадки сказу підтверджені звітами про результати лабораторних досліджень Сумського філіалу ДНДІЛДВСЕ від 29 січня цього року у собаки в с. Дубовичі, Кролевецького району та у відстріляної на території мисливських угідь Конотопського району лисиці.

Довідково: у січні минулого року випадків сказу не було зареєстровано.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.