Новини

02 Липень 15:14
ЩОДО ВИПАДКУ АЧС В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
ЩОДО ВИПАДКУ АЧС В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

У приміщенні Лебединської районної державної адміністрації 01.07.2018 р. відбулося позачергове засідання ДНПК «Щодо випадку АЧС у Лебединському районі». Головував – голова Лебединської районної державної адміністрації  ХимичВ.В.. У засіданні взяли участь –  перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області  Лазоренко Є. А. та начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини  Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області НауменкоВ. І.

Начальник  Лебединського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Сумській області Скварча О.А. проінформував присутніх про  випадок африканської чуми свиней (далі – АЧС)   у  приватному господарстві на території Лебединського району у с. Малий Вистороп.    

У зв’язку з підтвердженням діагнозу на АЧС та з метою ліквідації спалаху АЧС і недопущення розповсюдження захворювання, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при районній державній адміністрації вирішила:

  1. Оголосити територію приватного селянського господарства  та населений пункт с. Малий Вистороп неблагополучними щодо АЧС і встановити в них карантин.
  2. Визначити межі епізоотичного осередку,  зони захисту,  зони нагляду.
  3. Затвердити План заходів з ліквідації та недопущення поширення АЧС в Лебединському районі Сумської області згідно до діючої інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней затвердженою наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України  від 07.03.2017 року №111, зареєстрованої  в Міністерстві юстиції України 29 березня 2017 року № 432/30300.

 

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу