Новини

02 Липень 15:14
ЩОДО ВИПАДКУ АЧС В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
ЩОДО ВИПАДКУ АЧС В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

У приміщенні Лебединської районної державної адміністрації 01.07.2018 р. відбулося позачергове засідання ДНПК «Щодо випадку АЧС у Лебединському районі». Головував – голова Лебединської районної державної адміністрації  ХимичВ.В.. У засіданні взяли участь –  перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області  Лазоренко Є. А. та начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини  Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області НауменкоВ. І.

Начальник  Лебединського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Сумській області Скварча О.А. проінформував присутніх про  випадок африканської чуми свиней (далі – АЧС)   у  приватному господарстві на території Лебединського району у с. Малий Вистороп.    

У зв’язку з підтвердженням діагнозу на АЧС та з метою ліквідації спалаху АЧС і недопущення розповсюдження захворювання, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при районній державній адміністрації вирішила:

  1. Оголосити територію приватного селянського господарства  та населений пункт с. Малий Вистороп неблагополучними щодо АЧС і встановити в них карантин.
  2. Визначити межі епізоотичного осередку,  зони захисту,  зони нагляду.
  3. Затвердити План заходів з ліквідації та недопущення поширення АЧС в Лебединському районі Сумської області згідно до діючої інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней затвердженою наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України  від 07.03.2017 року №111, зареєстрованої  в Міністерстві юстиції України 29 березня 2017 року № 432/30300.

 

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.