Новини

14 Лютий 10:00
ЩОДО ВСТУПУ В ДІЮ ДЕЯКИХ ЧАСТИН ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ІНФОРМАЦІЮ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ЩОДО ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ»
ЩОДО ВСТУПУ В ДІЮ ДЕЯКИХ ЧАСТИН ЗАКОНУ УКРАЇНИ  «ПРО ІНФОРМАЦІЮ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ЩОДО ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ»

Шановні оператори ринку, звертаємо Вашу увагу, що Закон України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» чинний від 07.02.2019 року та вводиться в дію через шість місяців з дня його опублікування з 06.08.2019 року, крім:

частини одинадцятої статті 6 цього Закону, яка вводиться в дію з дня набрання чинності цим Законом;

підпункту "г" підпункту 2 пункту 4 та пункту 5 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення», які вводяться в дію з дня набрання чинності цим Законом.

Зокрема в пункті 4 підпункті 2. підпункту «г» внесено зміни до Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" а саме ст. 20 доповнено частиною восьмою такого змісту: «Операторам ринку забороняється здійснювати обіг харчових продуктів, отриманих з потужностей, що не пройшли державної реєстрації або не отримали експлуатаційного дозволу відповідно до цього Закону, та/або використовувати такі харчові продукти у виробництві інших харчових продуктів".

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області наголошує, операторам ринку більш відповідально віднестися до своїх обов’язків стосовно забезпечення споживачів безпечною та якісною продукцією.

Сподіваємось, що дана інформація підвищить рівень довіри громадян до запропонованого Вами харчового продукту.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.