Новини

28 Лютий 11:36
ЩОДО ЯКОСТІ ПИТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ
ЩОДО ЯКОСТІ ПИТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ

27.02.2019 відділом державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за присутності голів селищної та сільських рад Шосткинського району було проведено нараду на базі Шосткинської районної державної адміністрації стосовно аналізу якості питного водопостачання населених пунктів Шосткинського району за 2016-2018 р.р. та на виконання розпорядження голови Сумської ОДА від 19.12.2017 р. № 765-ОД «Про затвердження регіонального плану заходів щодо реалізації в Сумській області Концепції розвитку сільських територій».

У ході наради було проаналізовано стан якості питної води та кількість проведених досліджень, а саме: серед 35 сіл та смт. Вороніж Шосткинського району централізованих водопостачанням забезпечено – 13. Всього за 2017-2018 р.р. в ході планового нагляду (контролю) було відібрано – 76 зразків води питної з централізованих джерел водопостачання. Відхилення від норми відповідно до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 встановлено у 14-х пробах, 30 зразків було відібрано з децентралізованих джерел (шахтні колодязі в смт. Вороніж) у яких встановлено відхилення від норми відповідно до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 встановлено у 7 пробах.

Також надано результати лабораторних досліджень, які виконувала лабораторія Шосткинського міськрайвідділу ДУ «Сумський лабораторний центр МОЗ України». Всього протягом 2016-2018 р.р. відібрано 448 зразків з централізованого водогону. Відхилення від норми встановлено у 31 пробі. Усі відхилення усунуто. Також відібрано зразки з шахтних колодязів: 531 зразок, з яких не відповідало нормативам – 20 проб (перевищення вмісту нітратів), як наслідок, колодязі закриті для водокористування в питних цілях. Використовуються для пожежотушіння та господарського користування.

Згідно всіх рекомендацій, що надано Держпродспоживслужбою за 2018 рік селищною та сільськими радами Шосткинського району виконано ремонт 71 колодязя загального користування, прочищено 98 колодязів, продезінфіковано – 94. Всього використано на заходи по забезпеченню населення району якісною питною водою 453,7 тис. грн. з усіх джерел фінансування. На проведення контролю якості питної води селищною та сільськими радами профінансовано 68,255 тис. грн., виконано аналіз 171 проб води з шахтних колодязів та 30 проб з водогонів.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.