Новини

07 Листопад 14:25
Ситуація по сказу за останній місяць
Ситуація по сказу за останній місяць

У жовтні виявлено 6 випадків сказу тварин: 3 коти, собаки, вівці, ВРХ. Захворіли на сказ коти в м. Лебедин (2 гол.) та с. Попівщина, Роменського району. Сказ собаки виявлено в с. Кашпури, Роменського району, підтверджено сказ у вівці з с. Іскрисківщина, Білопільського району. У СФГ «Урожай» с. Василівка Роменського району на сказ захворіла корова. З початку листопада виявлено 1 випадок цього захворювання в смт. Недригайлів. У відповідності до звіту про результати дослідження біологічного матеріалу № 003152 Сумської регіональної державної лабораторії сказ підтверджено у лисиці, яка забігла на подвір’я по вул. Кошового та вкусила жінку, а також  у лисиці, яка була впольована жителем с. Перекопівка, Роменського району (звіт про результати дослідження біологічного матеріалу № 003166 від 06.11.2018). Мисливець теж отримав покус. В неблагополучних пунктах проводяться оздоровчі заходи.

За останні роки ситуація по сказу в області погіршилася,  кількість випадків (хворих тварин) та кількість неблагополучних пунктів зростає, що відображено на діаграмі нижче. Оскільки відомо, що джерело сказу в дикій фауні, то Держпродспоживслужбою заплановано провести імунізацію диких м’ясоїдних проти сказу. Цієї осені даний захід з використанням авіатранспорту вже проведений в частині областей. В листопаді розпочато роботу в Сумській області.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.