Новини

15 Лютий 14:07
СКАСУВАННЯ МОРАТОРІЮ НА ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВИХ ПЕРЕВІРОК З ПИТАНЬ ЦІНОУТВОРЕННЯ ДАЄ ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
СКАСУВАННЯ МОРАТОРІЮ НА ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВИХ ПЕРЕВІРОК З ПИТАНЬ ЦІНОУТВОРЕННЯ ДАЄ ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ

Проведеною сектором контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області плановою перевіркою товариства з обмеженою відповідальністю «Теплоенерго» смт. Краснопілля з питань дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування тарифів на житлово - комунальні послуги встановлено порушення п.6 ст.32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 1875-IV в частині порушення термінів застосування тарифів на централізоване опалення, централізоване водопостачання та водовідведення. На виконання розпорядчих документів щодо усунення порушення товариством було повернуто в поточному році споживачам теплової енергії 132,7 тис. грн., споживачам централізованого водопостачання - 26,3 тис. грн., споживачам централізованого водовідведення – 13,9 тис. грн.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.