Новини

17 Жовтня 08:40
Сказ смертельний: Держпродспоживслужба у Сумській області розповіла, що робити, якщо покусав собака
Сказ смертельний: Держпродспоживслужба у Сумській області розповіла, що робити, якщо покусав собака

Останнім часом ЗМІ переповнені новинами про те, що собака покусав людину. Добре, якщо точно відомо, що тварина не хворіє на сказ, а якщо невідомо? Це може бути смертельним. ГУ Держпродспоживслужби у Сумській області розповіло, що робити, якщо на вас напав і покусав собака.

«З моменту укусу тварини, ймовірно, хворої на сказ, симптоми можуть проявлятись впродовж року. Хоча, зазвичай, інкубаційний період триває від одного до трьох місяців. Не можна відтягувати, якщо вже сталася така серйозна ситуація, необхідно відразу звертатися за кваліфікованою медичною допомогою, оскільки сказ завжди несе смертельний характер. Навіть якщо тварина укусила не до крові, бо інфекція може передаватися і через слину. Тільки вакцинація може врятувати», – розповіли у Держпродспоживслужбі.

Детальніше читайте за посиланням.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.