Новини

29 Липень 10:36
«Смачні і соковиті»: як обрати дині і кавуни без нітратів, поділилися у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області
«Смачні і соковиті»: як обрати дині і кавуни без нітратів, поділилися у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області

До офіційного кавунового сезону залишається не так багато, але на ринках і лотках вже щосили торгують смугастими ягодами. Фахівці запевняють, що вживати кавуни і дині в їжу в даний потрібно обережно, так як плоди ще можуть бути «напхані» нітратами і всякою «хімією».  Як все ж таки вибрати безпечні, стиглі і соковиті дині та кавуни, нам розповіли експерти у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській областію

«Нітрати не мають смаку або присмаку. Тому вчасно відчути небезпеку і перестати вживати небезпечний продукт, неможливо. Втім, якщо вже ви допустили фальстарт при покупці кавунів, варто звертати увагу на ряд характерних ознак, які вкажуть на вміст в плодах шкідливих речовин», – зазначив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області  Віталій Моісеєнко.

Детальніше читайте за посиланням.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.