Новини

25 Березень 12:40
СПЕЦІАЛІСТИ БУРИНСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ОБГОВОРЕННІ ПИТАНЬ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ВЛІТКУ 2019 РОКУ
СПЕЦІАЛІСТИ БУРИНСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ОБГОВОРЕННІ ПИТАНЬ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ВЛІТКУ 2019 РОКУ

На засіданні колегії, що відбулась 21 березня 2019 року в управлінні освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради, спеціалісти Буринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області взяли участь у обговоренні питань оздоровлення дітей влітку 2019 року; про необхідні заходи профілактики захворювань та безпеки перебування.

Зокрема, начальник управління Андрій Сипко розповів про критерії організації якісного та безпечного харчування дітей, утримання та функціонування харчоблоків з урахуванням вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Наголошено на забезпеченні керівниками закладів дотримання вимог чинного законодавства щодо організації харчування дітей в закладах відпочинку, у т. ч. його якості та безпечності, недопущення заборонених до вживання продуктів, дотриманні гігієнічних вимог до постачання води, яка буде використовуватися для приготування їжі та миття посуду, а також необхідність проведення її досліджень на відповідність вимогам чинного законодавства.

Для розповсюдження в закладах надана «Пам’ятка для операторів ринку, що провадять діяльність з виробництва та/або обігу харчових продуктів».

Начальник відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Тетяна Терещенко звернула увагу присутніх на обов’язкове виконання планів-завдань з поліпшення матеріально-технічної бази таборів, дотримання норм харчування при складанні примірного двотижневого меню на період оздоровлення, вживанні заходів з профілактики укусів кліщів та комах під час перебування дітей на екскурсіях, та інших питаннях, пов’язаних з організацією безпечного літнього відпочинку дітей у таборах з денним перебуванням, забезпечення дотримання в закладах вимог законодавства щодо санітарного та епідемічного благополуччя. Керівництву управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму надана Пам’ятка «Хвороба Лайма та засоби особистого захисту від нападу кліщів».

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.