Новини

26 Лютий 10:27
СПЕЦІАЛІСТИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СЕМІНАРІ
СПЕЦІАЛІСТИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СЕМІНАРІ

У Національному університеті біоресурсів і природокористування в м. Києві, що по вулиці Полковника Потєхіна, 16, 21 лютого 2018 року відбувся семінар на тему:«Хвороби бджіл, засоби профілактики, діагностики та лікування. Якість меду, залишкова кількість ветеринарних препаратів та забруднювачів у меді». В даному заході прийняли участь і спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

У ході семінару були розглянуті наступні питання:

  • основні паразитарні захворювання бджіл;
  • актуальні захворювання вірусологічної етіології;
  • хвороби бджіл бактеріальної етіології;
  • контроль меду натурального за фізико-хімічними показниками;
  • моніторинг залишкових кількостей ветеринарних препаратів у продукції бджільництва.
  • вимоги до меду при експорті до ЄС.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.