Новини

19 Червень 14:04
СПЕЦІАЛІСТИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЙШЛИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
СПЕЦІАЛІСТИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЙШЛИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області з 29.05.2018 по 08.06.2018 року у м. Києві на базі національного університету біоресурсів і природокористування України пройшли підвищення кваліфікації.

Протягом проведення навчання було розглянуто цілу низку актуальних тем, а саме:

  1. Організаційне, законодавче та інформаційне забезпечення діяльності ветеринарної медицини.
  2. Державний ветеринарно-санітарний нагляд і контроль.
  3. Організація держуправління ветеринарної медицини.
  4. Законодавство України та ЄС у сфері безпечності харчових продуктів.
  5. Завдання держслужби ветеринарної медицини України по забезпеченню епізоотичного благополуччя.
  6. Планування ветеринарно-санітарних заходів та особливості реагування за надзвичайного стану.

Після кожної доповіді фахівці активно приймали участь в обговоренні висвітлених тем.

По закінченню курсів з підвищення кваліфікації фахівці успішно склали іспити та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.