Новини

04 Вересень 17:21
Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки прийняли участь у семінарі
Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки прийняли участь у семінарі

04 вересня 2018 року на базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України працівники  управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області прийняли участь у семінарі  з питань «Особливості проведення посіву озимих культур під урожай 2019 року. Формування врожаю пізніх культур у поточному році.»

В ході роботи семінару були розглянуті такі питання:

  • особливості підготовки ґрунту та сівби озимих зернових культур у поточному році ;
  • формування врожаю кукурудзи на зерно у поточному році, вплив ь технологічних прийомів при вирощуванні кукурудзи на рівень врожаю;
  • особливості формування врожаю рослинами сої у поточному році.

 Одним з питань яке було піднято при обговоренні - це збільшення випадків прояву сажкових хвороб на зернових культур. Тому керівником управління фітосанітарної безпеки було наголошено суб’єктам господарювання про дотримання технології вирощування, а саме якісного протруєння насіння зернових культур трикомпонентними протруйниками, які є найбільш ефективними.

Також учасники заходу мали можливість ознайомитись з сортами та гібридами пізніх сільськогосподарських культур (кукурудза на зерно, соняшник, соя) та особливостями формування врожаю зазначених культур в умовах поточного року.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.