Новини

05 Лютий 11:18
СТАН ПИТНОЇ ВОДИ НА ТЕРИТОРІЇ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ТА ШЛЯХИ ПОКРАЩЕННЯ ЇЇ ЯКОСТІ
СТАН ПИТНОЇ ВОДИ НА ТЕРИТОРІЇ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ТА ШЛЯХИ ПОКРАЩЕННЯ ЇЇ ЯКОСТІ

Питання водозабезпечення населених пунктів району якісною питною водою опрацювали у ході апаратної наради при Липоводолинській районній державній адміністрації.

З даного питання інформувала Оксана ЛЮБЧЕНКО, начальник Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, яка відмітила, що було відібрано та досліджено близько 25 зразків води питної з джерел централізованого водопостачання на відповідність гігієнічним вимогам Державних санітарних норм. Зразки проб води відбиралися у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

Також відібрано проби води з деяких сільських водогонів, а саме: у с. Берестівка, с. Семенівка, с. Байрак. Результати проведених лабораторних досліджень показали 24 % відхилень за фізико-хімічними показниками.

При виявлені відхилень у досліджуваних пробах питної води готуються інформаційні листи та надаються відповідні рекомендації щодо приведення води у відповідність до діючих стандартів.

Вода з водопроводів за мікробіологічними та радіологічними показниками відповідає нормам.

Підсумовуючи апаратну нараду було наголошено на тому, що одним із пріоритетних завдань – це забезпечення населення якісною питною водою, яка відповідає усім науково-обґрунтованим нормативам питного водопостачання.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.