Новини

05 Лютий 11:18
СТАН ПИТНОЇ ВОДИ НА ТЕРИТОРІЇ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ТА ШЛЯХИ ПОКРАЩЕННЯ ЇЇ ЯКОСТІ
СТАН ПИТНОЇ ВОДИ НА ТЕРИТОРІЇ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ТА ШЛЯХИ ПОКРАЩЕННЯ ЇЇ ЯКОСТІ

Питання водозабезпечення населених пунктів району якісною питною водою опрацювали у ході апаратної наради при Липоводолинській районній державній адміністрації.

З даного питання інформувала Оксана ЛЮБЧЕНКО, начальник Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, яка відмітила, що було відібрано та досліджено близько 25 зразків води питної з джерел централізованого водопостачання на відповідність гігієнічним вимогам Державних санітарних норм. Зразки проб води відбиралися у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

Також відібрано проби води з деяких сільських водогонів, а саме: у с. Берестівка, с. Семенівка, с. Байрак. Результати проведених лабораторних досліджень показали 24 % відхилень за фізико-хімічними показниками.

При виявлені відхилень у досліджуваних пробах питної води готуються інформаційні листи та надаються відповідні рекомендації щодо приведення води у відповідність до діючих стандартів.

Вода з водопроводів за мікробіологічними та радіологічними показниками відповідає нормам.

Підсумовуючи апаратну нараду було наголошено на тому, що одним із пріоритетних завдань – це забезпечення населення якісною питною водою, яка відповідає усім науково-обґрунтованим нормативам питного водопостачання.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу