Новини

14 Травень 09:58
СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ – НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ
СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ – НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ

Законом України «Про благоустрій населених пунктів» стихійна торгівля заборонена. П.10 Протоколу засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 06.12.2016 № 2 було прийняте рішення щодо ліквідації стихійної торгівлі та доручено територіальним органам Національної Поліції в області та органам місцевого самоврядування вжити заходів щодо припинення діяльності стихійних ринків.

У жодній європейській країні не можна побачити вуличних продавців харчовими продуктами на тротуарах чи в інших не облаштованих для цього місцях.

Спеціалісти Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 11 травня 2018 року прийняли участь у роботі депутатської комісії по стихійній торгівлі, на яку була запрошена заступник мера Ткаченко О.О.          

Комісія розглянула наступні питання:

  • Звіт директора ринка КП «Міський ринок м. Шостка» Снітко Ю.Г. про роботу ринка та перспективи його розвитку.
  • Роботу інспекторів УЖКГ щодо порушення вимог благоустрою , особливо торгівлі з рук у не встановлених місцях.

Проблема стихійної торгівлі та шляхи її ліквідації не один рік вирішуються у місті, але без жодних результатів. Територія біля КП «Міський ринок м. Шостка» вже перетворилась у місця стихійної торгівлі, кошти від якої не потрапляють до місцевого бюджету, та становить загрозу санітарному та епідеміологічному благополуччю

Ці та інші питання були обговорені на засіданні комісії, за результатами якої було прийнято рішення: 

  1. Створити комісію з залученням спеціалістів Держпродспоживслужби для перевірки роботи  КП « Міський ринок м.Шостка» та моніторингу місць стихійної торгівлі.
  2. Рекомендувати меру міста розглянути питання перебування директора ринку КП « Міський ринок м. Шостка» на займаній посаді.
Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу