Новини

14 Травень 09:58
СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ – НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ
СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ – НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ

Законом України «Про благоустрій населених пунктів» стихійна торгівля заборонена. П.10 Протоколу засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 06.12.2016 № 2 було прийняте рішення щодо ліквідації стихійної торгівлі та доручено територіальним органам Національної Поліції в області та органам місцевого самоврядування вжити заходів щодо припинення діяльності стихійних ринків.

У жодній європейській країні не можна побачити вуличних продавців харчовими продуктами на тротуарах чи в інших не облаштованих для цього місцях.

Спеціалісти Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 11 травня 2018 року прийняли участь у роботі депутатської комісії по стихійній торгівлі, на яку була запрошена заступник мера Ткаченко О.О.          

Комісія розглянула наступні питання:

  • Звіт директора ринка КП «Міський ринок м. Шостка» Снітко Ю.Г. про роботу ринка та перспективи його розвитку.
  • Роботу інспекторів УЖКГ щодо порушення вимог благоустрою , особливо торгівлі з рук у не встановлених місцях.

Проблема стихійної торгівлі та шляхи її ліквідації не один рік вирішуються у місті, але без жодних результатів. Територія біля КП «Міський ринок м. Шостка» вже перетворилась у місця стихійної торгівлі, кошти від якої не потрапляють до місцевого бюджету, та становить загрозу санітарному та епідеміологічному благополуччю

Ці та інші питання були обговорені на засіданні комісії, за результатами якої було прийнято рішення: 

  1. Створити комісію з залученням спеціалістів Держпродспоживслужби для перевірки роботи  КП « Міський ринок м.Шостка» та моніторингу місць стихійної торгівлі.
  2. Рекомендувати меру міста розглянути питання перебування директора ринку КП « Міський ринок м. Шостка» на займаній посаді.
Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.