Новини

04 Квітень 15:22
СТИХІЙНІЙ ТОРГІВЛІ ‒ «НІ»!
НАРАДА ЩОДО СТИХІЙНОЇ ТОРГІВЛІ

У приміщенні Шосткинської міської ради 29.03.2018 року за участю міського голови, спеціалістів Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, працівників Шосткинського відділу поліції ГУ НП в Сумській області, депутатів міської ради, спеціаліста відділу торгівлі міської ради, головного архітектора міста проведено засідання комісії щодо ліквідації стихійної торгівлі на території міста, незаконного встановлення малих архітектурних форм ( МАФів), впорядкування торгівлі.

Проблема стихійної торгівлі у м. Шостка не перестає бути актуальною і потребує вирішення. Це негативне явище важко викоренити, але щороку з несанкціонованими місцями торгівлі ведеться боротьба, яка триває давно. І сьогодні – це загальноміська та загальнолюдська проблема, яку намагались вирішити учасники наради та зацікавлені служби.

Несанкціонована торгівля продуктами харчування може спричинити харчове отруєння людей, оскільки ця продукція реалізується без відповідної документації та з порушенням санітарних вимог. Таким чином, порушується громадський порядок, постійно вчиняються адміністративні правопорушення за ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля з рук у невстановлених місцях) та ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

На нараді було прийнято рішення щодо введення до штату працівників управління житлово-комунального господарства ( УЖКГ) двох інспекторів, які будуть здійснювати контроль за дотриманням вимог «Про правила дотримання благоустрою території м. Шостка, дотриманням чистоти та санітарного стану, утриманням зелених насаджень, додержанням вимог захисту від впливу шуму та тютюнових виробів». Інспекторам буде надано право складати протоколи про адміністративне правопорушення  за торгівлю з рук у невстановлених місцях, незаконне встановлення малих архітектурних форм ( МАФів), порушення санітарного стану та інше. А працівникам поліції доручено посилити роботу по здійсненню рейдових заходів, проведенню серед громадян роз’яснювальної роботи та притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

 

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу