Новини

16 Серпень 11:53
СТОП НЕЗАКОННІЙ ВУЛИЧНІЙ ТОРГІВЛІ!!!
СТОП НЕЗАКОННІЙ ВУЛИЧНІЙ ТОРГІВЛІ!!!

У ході здійснення комплексних заходів на території смт. Недригайлів було припинено реалізацію харчових продуктів, які реалізовувалися у невстановлених місцях з порушенням умов реалізації та зберігання.

Шановні громадяни, наголошуємо, у разі придбання харчових продуктів обов’язково звертайте увагу на умови їх зберігання та реалізації, які вказані на маркуванні.

Зрозумійте, що ця продукція неодноразово викладається на прилавки, а потім заморожується щоб продовжити її термін реалізації. Така продукція може нести загрозу Вашому здоров’ю.

Також зверніть увагу, якщо продукти (риба, ковбасні вироби, молочні вироби) реалізуються без дотримання температурних режимів, то у їх склад входить така кількість консервантів, яка не дає змоги розмножуватись мікроорганізмам. При цьому Ви непомітно, але безповоротно приходите до хронічних захворювань або отруєнь. Будьте уважні і не заподійте лиха своєму життю та здоров’ю а також своїх рідних та близьких. Не наражайте себе на випробування долі. Краще придбавайте продукцію в місцях організованої торгівлі, де продукти харчування проходять державний контроль.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.