Новини

13 Лютий 10:08
Суб’єкт господарювання оштрафований на 6400 грн. за недотримання Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»
Суб’єкт господарювання оштрафований на 6400 грн. за недотримання Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»

Рішенням Сумського окружного адміністративного суду з суб’єкта господарювання, який здійснював виготовлення та реалізацію шаурми, гамбургерів (заклад громадського харчування), за недотримання вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів щодо гігієнічних вимог до харчових продуктів на всіх стадіях їх виробництва та обігу стягнуто до державного бюджету 6400 грн.

Суб’єкт господарювання здійснював виробництво та реалізацію харчових продуктів нехтуючи гігієнічними вимогами до потужності, приміщення, обладнання, інвентарю, постачання питної води, незважаючи на те, що в подальшому харчові продукти потрапляли на столи споживачів.

Дані невідповідності були встановленні при здійсненні позапланового заходу державного нагляду (контролю) інспекторами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

При повторній перевірці закладу громадського харчування за ініціативою суб’єкта господарювання всі попередні недоліки були усунуті.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області наголошує на необхідності дотримання вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» суб’єктами господарювання у своїй діяльності.

Фото до:

 

Фото після усунення недоліків:

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу