Новини

30 Січень 10:34
Суд підтвердив законність прийнятого рішення про накладення штрафу за порушення законодавства про рекламу до суб'єкта господарювання
Суд підтвердив законність прийнятого рішення про накладення штрафу за порушення законодавства про рекламу до суб'єкта господарювання

Одним із напрямків роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області є здійснення контролю за дотриманням законодавства про рекламу. Під час проведення перевірки встановлено, що суб'єктом господарювання у вітрині магазину розміщено рекламу про знижки цін на товар, але не зазначено відомості про дату початку і закінчення знижки цін, що є порушенням вимог ч. 5 ст. 8 Закону України «Про рекламу». По даному факту начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області В. Моісеєнком прийнято рішення про застосування штрафних санкцій у розмірі 5083,00 грн.

Начальником відділу правового забезпечення підготовлено та направлено адміністративний позов до Харківського окружного адміністративного суду щодо стягнення застосованого штрафу. В ході судового розгляду відділом було доведено законність проведеного заходу державного контролю та застосованих штрафних санкцій, у зв’язку з чим, Харківський окружний адміністративний суд дійшов висновку про законність та обґрунтованість позовних вимог та стягнув з суб’єкта господарювання застосований штраф.

Відділ правового забезпечення нагадує, що згідно Закону України «Про рекламу», особи, винні у порушенні законодавства про рекламу, несуть відповідальність передбачену Законом.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу