Новини

30 Січень 10:59
Суд підтвердив законність проведеної планової перевірки та застосування штрафних санкцій до ПВСП «Проспект» у зв’язку з порушенням законодавства про безпечність харчових продуктів
Суд підтвердив законність проведеної планової перевірки та застосування штрафних санкцій до ПВСП «Проспект» у зв’язку з порушенням законодавства про безпечність харчових продуктів

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області в серпні 2018 року було здійснено планову перевірку закладу громадського харчування «Проспект» на предмет додержання законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

Під час перевірки було виявлено ряд порушень гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами, що створювали загрозу життю та здоров’ю громадян, а саме численні факти забруднення цеху приготування харчових продуктів відсутність належного захисту від забруднення харчових продуктів на стадії переробки, порушення температурних умов зберігання харчових продуктів.

По даному факту першим заступником Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Є. Лазоренком було винесено постанову про накладення на ПВCП «Проспект» штрафу у розмірі десяти мінімальних заробітних плат – 37 230 гривень.

Не погодившись з даною постановою суб’єкт господарювання оскаржив її до Сумського окружного адміністративного суду.

За результатами розгляду даної справи, спеціалісти відділу правового забезпечення довели правомірність проведеної перевірки та застосованих штрафних санкцій, у зв’язку з чим рішенням Сумського окружного адміністративного суду було відмовлено в задоволенні позовних вимог ПВСП «Проспект».

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області застерігає споживачів бути уважними в закладах громадського харчування та перед тим як скористатись їх послугами треба впевнитись що на даному підприємстві дотримуються гігієнічні вимоги щодо поводження з харчовими продуктами. В іншому випадку – звернутись до Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області з заявою про проведення позапланової  перевірки такого закладу. Бережіть своє життя та здоров’я!

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу