Новини

15 Березень 18:26
Судом підтверджена законність застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про рекламу
Судом підтверджена законність застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про рекламу

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 9 серпня 2018 року було виявлено, що у вітрині Аптеки “МЕД-СЕРВІС” за адресою вул. Горького, 41, м. Суми розміщено рекламу знижок без зазначення їх дати початку та закінчення, що є порушенням вимог ч. 5 статті 8 Закону України “Про рекламу”.

За результатами розгляду матеріалів по даній справі 17.10.2018 начальником Головного управління було прийнято рішення про накладення на суб’єкта господарювання штрафних санкцій за порушення законодавства про рекламу в розмірі 5083,00 грн.

У зв¢язку з несплатою даного штрафу начальником відділу правового забезпечення був підготовлений та направлений позов до Дніпропетровського окружного адміністративного суду.

Під час судового розгляду даної справи, відділом правового забезпечення була доведена законність проведеної перевірки та застосованих штрафних санкцій, у зв’язку з чим рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду зазначений штраф було стягнуто з суб'єкта господарювання.

Головне управління Держпроспоживслужби в Сумській області в черговий раз наголошує суб’єктам господарювання про те, що розміщення реклами про знижку цін на продукцію без зазначення терміну дії тягне за собою дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність відповідно до закону.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.