Новини

06 Серпень 12:21
«Сумчани самостійно зможуть перевірити безпечність товарів на сайті», – Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області
«Сумчани самостійно зможуть перевірити безпечність товарів на сайті», – Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області

До фахівців Головного управління Держпродспоживслужби  в Сумській області часто звертаються споживачі зі скаргами на певну продукцію, яка несе або може нести загрозу життю і здоров’ю, тому днями в Україні у тестовому режимі запрацював сайт небезпечної нехарчової продукції, що був розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. На сайті можна перевірити безпечність нехарчової продукції за категоріями: «Дитячі товари», «Мийні засоби», «Засоби вимірювальної техніки», «Електричне та електронне обладнання», «Паливо», «Інше».

Детальніше читайте за посиланням.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.