Новини

15 Березень 18:20
Сумський окружний адміністративний суд підтвердив законність проведеного заходу державного контролю та застосованих штрафних санкцій до перевізника
Сумський окружний адміністративний суд підтвердив законність проведеного заходу державного контролю та застосованих штрафних санкцій до перевізника

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області постійно здійснюється контроль за дотриманням законодавства про рекламу. Так, під час проведення перевірки спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області виявлено, що на скляних (прозорих) поверхнях маршрутного таксі розміщено рекламу, яка не забезпечує безперешкодний огляд з салону транспортного засобу, що є порушенням ч. 4 ст. 18 Закону України «Про рекламу». По даному факту начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Моісеєнком В.В. прийняті рішення про застосування штрафних санкцій на загальну суму 15 249,00 грн.

Однак, не погодившись з прийнятими рішеннями, перевізник звернувся до суду з позовом про скасування рішень суб'єкта владних повноважень.

Начальником відділу правового забезпечення підготовлений обґрунтований відзив в якому були повністю спростовані доводи позовної заяви, у зв’язку з чим рішенням Сумського окружного адміністративного суду було відмовлено в задоволенні позовних вимог перевізника, а проведений захід державного контролю та постанови про застосування штрафних санкцій були визнані законними та обгрунтованими.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє, що розміщення реклами на транспорті повинно відповідати не лише вимогам безпеки та правил дорожнього руху, а і безпеці пасажирів у транспортних засобах громадського користування.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.