Новини

23 Серпень 14:17
Тарифи на теплову енергію не мають бути завищеними
Тарифи на теплову енергію не мають бути завищеними

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області проведена планова перевірка комунального підприємства Білопільської міської ради «Теплосервіс Білопілля» з питань дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії. Під час заходу встановлено порушення п. 21 Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», а саме при розрахунку об’ємів газу в тарифах на теплову енергію.

Зазначене порушення призвело до завищення тарифу на теплову енергію для всіх категорій споживачів, затверджених рішенням виконавчого комітету Білопільської міської ради від 29.03.2019 № 45 «Про коригування складових тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, тарифу на теплову енергію, на централізоване опалення та на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в частині технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем централізованого опалення та з ліквідації аварій у внутрішньо квартирних мережах КП «Теплосервіс Білопілля»» на 75,78 грн./Гкал з ПДВ.

За результатами перевірки комунальному підприємству Білопільської міської ради «Теплосервіс Білопілля» наданий припис щодо усунення порушення порядку формування, встановлення та застосування тарифів на теплову енергію шляхом подання до виконавчого комітету Білопільської міської ради розрахунків для подальшого проведення коригування тарифів, затверджених рішенням від 29.03.2019 № 45 в бік зменшення.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.